Amethyste Color Renk Koruyucu Şampuan (1000ml)

146,00 TL 125,00 TL
Omnia color system + uv filtreli renk koruyuculu onarıcı şampuan...

Amethyste Color Renk Koruyucu Şampuan (250ml)

64,90 TL 49,90 TL
Boyalı saçlar renk koruyucu onarıcı şampuan..

Amethyste Hydrate Nem Şampuanı (1000ml)

146,00 TL 125,00 TL
Nutri-casmere complex kuru ve hassas saçlar için besleyicili şampuan. Saç telinin beslenme dengesini yeniden oluşturarak saçların daha yumuşak hafif ve parlak olmasını sağlar..

Amethyste Sebo Control Regulate Sebum Dengeleyici Şampuan (1000ml)

146,00 TL 125,00 TL
Regulate sebo control şampuan yağlı saç ve saç derisi için özel olarak tasarlanmış dengeleyici şampuandır..

Amethyste Sebo Control Regulate Sebum Dengeleyici Şampuan (250ml)

64,90 TL 49,90 TL
Regulate sebo control şampuan düzenleyici şampuan olarak geçmektedir. Solicylic acid + pro vitamin B5 yağlı saç dipleri olanlar için uzun süreli dengeleyici şampuan. Aşırı sebum üretimini düzenler. Yağlı saç ve kafa derisi için özel olarak tasarlanmıştır...

Amethyste Volume Şampuan (250ml)

99,90 TL 89,90 TL
İnce telli saçlar için dipten hacim oluşturan güçlendirici şampuan ve krem seti..

Argan Sublime Oil Şampuan (1000ml)

119,00 TL
Farmavita argan sublime şampuan kuru saçlar için tuz ve paraben içermeyen şampuandır..

Bc Color Freeze Silver Şampuan (250ml)

80,00 TL 55,00 TL
Renk koruma gümüş yansıma şampuanı rengi açılmış yada gri saçları temizler, saçta istenmeyen sarı yansımaların oluşumunu önler..

Bonacure Fibreforce Aşırı Yıpranmış Saçlar için (1000ml)

185,00 TL 130,00 TL
Yoğun işlem görmüş saçı nazikçe temizler ve içten onarır. Özdeş mikronize keratinler içeren yenilikçi kompleks saçın lif tabakasını onararak güçlendirir..

Bonacure Repair Acil Kurtarma Şampuanı (250ml)

75,00 TL 55,00 TL
BC acil kurtarma kuru yıpranmış saçlar için onarıcı şampuan..

Bonacure Repair Rescue Acil Kurtarma Şampuanı (1000ml)

175,00 TL 125,00 TL
Kuru yıpranmış saçlar için acil kurtarma onarıcı serisi..

Colorinn Stardust Silver Şampuan (1000ml)

79,90 TL 49,90 TL
Colorinn StarDust Silver Şampuan, gri ve beyaz saçların sararmasını önleyerek saçlara yeniden ışıltı ve canlılık verir. Saçlarınız doğal parlaklığını ve yumuşaklığını yeniden kazanır. Kullanımı Nemli saçlara yayarak emülsiyon yapınız. Özenle durulayınız. Sararmaya karşı etkisinin daha yoğun olması için saçta 2-3 dakika bekletiniz. Ellerinizde ince, mavimsi bir kalıntı bırakırsa uygulamadan hemen sonra ellerinizi yıkayınız. Hassaslık testi önerilir. Bir miktar ürünü kulağınızın arkasına uygulayınız ve 48 saat bekletiniz, kızarıklık görülmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Kaşları ve kirpikleri boyamak için kullanmayınız. Gözle temas etmesi durumunda hemen durulayınız.

Colorinn Stardust Silver Şampuan (500ml)

49,90 TL 29,90 TL
Colorınn StarDust Silver Şampuan gri ve beyaz saçların sararmasını önleyerek saçlara yeniden ışıltı ve canlılık verir.Saçlarınız doğal parlaklığını ve yumuşaklığını yeniden kazanır. KULLANIMI:Nemli saçlara yayarak emülsiyon yapınız.Özenle durulayınız.Sararmaya karşı etkisinin daha yoğun olması için saçta 2-3 dakika bekletin. Kaşları ve kirpikleri boyamak için kullanmayınız..

Fanola No Yellow Mor Şampuan (1000ml)

299,90 TL 249,90 TL
Gri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülüyle saçlardaki istenmeyen sarı yansımayı engeller. Zamanla ve güneşin etkisiyle saçta oluşan renk solmalarının ve değişimlerinin önüne geçerek her zaman canlı ve parlak saçlar oluşturur. Saçları yumuşatan aminoasitleri ve katyonik ajanları içerir. Gri ve beyaz saçların mükemmel derecede parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur. İçerik Bilgisi: Gloss Protect Sistemi; saçtaki istenmeyen sarı yansımaları nötralize eder. Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Amino asitler; saçtaki protein kayıplarını geri kazandırır. Uygulama: Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Köpürterek tüm saça yayın. İyice durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın..

Fanola No Yellow Sararma Karşıtı Şampuan (1000ml) İtalyan Ürün

270,00 TL 225,00 TL
Yararları Gri ve beyaz saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülüyle saçlardaki istenmeyen sarı yansımayı engeller. Zamanla ve güneşin etkisiyle saçta oluşan renk solmalarının ve değişimlerinin önüne geçerek her zaman canlı ve parlak saçlar oluşturur. Saçları yumuşatan aminoasitleri ve katyonik ajanları içerir. Gri ve beyaz saçların mükemmel derecede parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur. İçerik Bilgisi Gloss Protect Sistemi; saçtaki istenmeyen sarı yansımaları nötralize eder. Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Amino asitler; saçtaki protein kayıplarını geri kazandırır. Uygulama Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Köpürterek tüm saça yayın. İyice durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Helen Seward Argan Elisir Saç Bakım Şampuanı (250ml)

164,00 TL 123,00 TL
Kuru yıpranmış saçlar için nemlendiricili bakım şampuanı..

Helen Seward Hydra 5/S Şampuan (300ml)

116,00 TL 87,00 TL
Meyve özleri ve ACE-Complex içerikli boyalı saçlar için yoğun nemlendiricili şampuan. Nemlendiricili zengin formülü sayesinde boya rengini koruyarak hassas ve mükemmel şekilde temizler..

Helen Seward Mediter Hydra Şampuan (1000ml)

116,00 TL 87,00 TL
Boyalı saçlar için yoğun nemlendiricili bakım şampuanıdır. Meyve özleri ve ACE-Complex içerikli üründür. Nemlendirici zengin kozmetik formülü sayesinde boya rengini koruyarak boyanmış ve işlenmiş saç tellerini hassas ve mükemmel şekilde temizler. Günlük kullanıma uygundur..

Helen Seward Nutrive 4/S Şampuan (1000ml)

252,00 TL 189,00 TL
Bio-tech seramidler+olea-complex içerikli kuru saçlar için derinlemesine besleme programı..

Helen Seward Reforce 10/S Saç Dökülmesine Karşı Saç Derisini Güçlendirici Şampuan

110,00 TL 82,00 TL
Erkekler için özel üretilmiş canlandırıcı etkiye sahip saç dökülmesini önlemeye yardımcı, saç derisinin yaşlanmasını geciktirici koruyucu şampuan..

Helen Seward Remedy 7/S Şampuan (500ml)

192,00 TL 144,00 TL
Üzüm polifenolleri ve hairshere içeren, yıpranmış ve kırılmış saçlar için hazırlayıcı şampuandır..

Helen Seward Therapy 6/S1 Yağlı Kepekli Saçlar için Şampuan (300ml)

116,00 TL 87,00 TL
Yaban mersini, ısırgan oto özleri ve prebiotic system içerikli yağlı saç derisi ve saçlar için özel kepeğe karşı etkili temizleyici şampuan..

Nano Absolute Silver Şampuan (500ml)

39,90 TL 29,90 TL
Yararları Beyaz, gri ve platin rengindeki boyalı ve doğal saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Viyole pigmentler içeren yapısı, istenmeyen sarı yansımaları engeller. Formülündeki meyve ekstreleri, saçı besler, korur ve parlaklık kazandırır. Süt proteinleri katkısıyla saça derinlemesine bakım yapar ve güçlendirir. Canlı ve solmayan saç renkleri oluşturur. Sodyum ve sülfat tuzları içermeyen yapısıyla saça nazikçe bakım yapar. Uygulama Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Etki etmesi için 3-5 dakika boyunca saçta bekletin. İyice durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Günlük şampuanınızla değişimli olarak ihtiyaç duydukça kullanın.

Natur Vital Silver Şampuan (300ml)

89,90 TL 59,90 TL
Natur Vital Siver Şampuan Pro-Vitamin B5 özü içerir. Bir çok yıkamada sonra bile devam eden bir gümüş rengi ile doğal bir parlaklık verir. kullanılan Flirts yana beyaz ve gri saç sarımsı tonu kaldırır. Natur Vital Silver Şampuan içindekiler; Pro-Vitamin B5 özü ve organik tarım Blueberry içerir. Natur Vital Silver Şampuan nasıl kullanılır; Saçınız ıslakken uygulayın, hafifçe masaj yapın köpürtün yıkayın sonra bol suyla durulayın..

NaturVital Anti-Breakage Hair Loss Conditioner (300ml)

49,90 TL
Naturvital antıbreake saç kremi saçlarınızın yumuşamasına ve güçlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda kırılmaya karşı direnç sağlar. İçeriğindeki çimlenmiş buğday tohumu soya tohumu saçların gücünü arttırır..

NaturVital Anti-Breakage Hair Loss Şampuan (300ml)

48,00 TL
Özellikleri: Saç dökülmesini önler kırılmaktan koruru. Hidrolize edilmiş buğday proteinleri saça nufuz ederek kuvvetlendirir. Böylece nemlendirir. Yumuşaklık ve parlaklık vererek iyileştirir. Kırılmalara karşı aynı zamanda güçlendirir. Buğday ve soya fasulyesi filizlerinden elde edilen Phytoactive kompleks içerir. Ginseng extresi saç köklerini ve kılcal damarların güçlenmesi için gerekli enerjiyi ve besini sağlar. A.B3,B7,E,F,H VE Pro-Vitamin B5 vitaminleri sayesinde saç derisinin doğal dengesini korur. Kullanımı: Islak saça nazikçe masaj yapılarak uygulanır. 2 dakika sonra durulanır ve kurutulur. Daha büyük etki için Naturvital Saç dökülmesine karşı onarıcı losyon kullanımınızı önerir.

Organic Colour Systems Aqua Boost Nem Şampuanı (1000ml)

216,00 TL 199,00 TL
Organic Colour Systems Aqua Boost Nem Şampuanı..

Organic Connect Silver Gümüş Yansıma Şampuanı (300ml)

79,90 TL 49,90 TL
ÖZELLİKLER & FAYDALAR • Silver Şampuan, açma işlemi uygulanmış ya da gri/beyaz saçlarda kullanılmak için idealdir. • Saçı nazikçe temizler ve günlük bakımını gerçekleştirir. • Açılmış saçlarla gri ve beyaz saçlarda oluşan istenmeyen sarı yansımaları önler. • Saç rengini üst düzeyde korur. • Protein ve nem bazlı şampuan, saç kütikülünü kapalı tutmak ve saçın parlaklığını arttırmak için dengeli pH’a sahiptir. • Mükemmel ve dengeli saç tonları ile canlı, sağlıklı, yumuşak saçlar oluşturur. • Bitkisel ve doğal özlerle geliştirilmiş içeriğe sahiptir. • Hayvansal ürünler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. • Günlük kullanıma uygundur. İÇERİK BİLGİSİ • Ayçiçeği, polifenoller ve ışık alıcılar bakımından zengindir. Işığa karşı doğal bir koruyucudur. Oksitlenme sürecini yavaşlatır ve serbest radikallerin oluşumunu engeller. Saçın morötesi ışınlardan ötürü yapısal zarar gömesini engeller. • Tatlı badem yağı; saçı derinlemesine besler ve yumuşaklık katar. Pürüzsüz bir görünüme kavuşan saç, elastikiyetini ve canlılığını daimi korur. • Jojoba yağı; saçın yumuşak ve aşırı derece parlak olmasını sağlar. • Papatya; saçlara parlaklık katar.Saçı besler ve kuvvetlendirir. rahatlatıcı, onarıcı ve yumuşatıcı etkileri ile bilinir. • Polikuaterniyum-10; saçı ağırlaştırmadan açılmasını sağlayan bakım ajanıdır. • Aloe Vera; güçlü nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Saçı kırılmaya ve kurumaya karşı korur. • Mayasıl otu kökü; güçlü bir antiseptiktir. Saç derisi ve saçı etkin biçimde temizler. Saçların güçlenmesini ve sağlıkla uzamasını sağlar. UYGULAMA • Nemli saça masaj yaparak uygulayın. • Köpürterek tüm saça yayın. • Durulamadan önce 5 dakika boyunca saçta bekletin. • İyice durulayın. • Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Organic Power Build Onarıcı Şampuan 1000 ml

216,00 TL 199,00 TL
Organic Colour Systems Power Build Onarıcı Şampuan..

Organic Silver Şampuan (1000ml)

216,00 TL 199,00 TL
Organic Colour Systems Silver Gümüş Yansıma Şampuanı..

Organic Status Quo Silver Gümüş Yansıma Şampuanı (1000ml)

250,00 TL 199,90 TL
ÖZELLİKLER & FAYDALAR • Silver Şampuan, açma işlemi uygulanmış ya da gri/beyaz saçlarda kullanılmak için idealdir. • Saçı nazikçe temizler ve günlük bakımını gerçekleştirir. • Açılmış saçlarla gri ve beyaz saçlarda oluşan istenmeyen sarı yansımaları önler. • Saç rengini üst düzeyde korur. • Protein ve nem bazlı şampuan, saç kütikülünü kapalı tutmak ve saçın parlaklığını arttırmak için dengeli pH’a sahiptir. • Mükemmel ve dengeli saç tonları ile canlı, sağlıklı, yumuşak saçlar oluşturur. • Bitkisel ve doğal özlerle geliştirilmiş içeriğe sahiptir. • Hayvansal ürünler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. • Günlük kullanıma uygundur. İÇERİK BİLGİSİ • Ayçiçeği, polifenoller ve ışık alıcılar bakımından zengindir. Işığa karşı doğal bir koruyucudur. Oksitlenme sürecini yavaşlatır ve serbest radikallerin oluşumunu engeller. Saçın morötesi ışınlardan ötürü yapısal zarar gömesini engeller. • Tatlı badem yağı; saçı derinlemesine besler ve yumuşaklık katar. Pürüzsüz bir görünüme kavuşan saç, elastikiyetini ve canlılığını daimi korur. • Jojoba yağı; saçın yumuşak ve aşırı derece parlak olmasını sağlar. • Papatya; saçlara parlaklık katar.Saçı besler ve kuvvetlendirir. rahatlatıcı, onarıcı ve yumuşatıcı etkileri ile bilinir. • Polikuaterniyum-10; saçı ağırlaştırmadan açılmasını sağlayan bakım ajanıdır. • Aloe Vera; güçlü nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Saçı kırılmaya ve kurumaya karşı korur. • Mayasıl otu kökü; güçlü bir antiseptiktir. Saç derisi ve saçı etkin biçimde temizler. Saçların güçlenmesini ve sağlıkla uzamasını sağlar. UYGULAMA • Nemli saça masaj yaparak uygulayın. • Köpürterek tüm saça yayın. • Durulamadan önce 5 dakika boyunca saçta bekletin. • İyice durulayın. • Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Organic Statusquo Silver Şampuan (250ml)

81,00 TL 63,00 TL
Silver şampuan hem açma işlemi görmüş hemde bayaz saçlardaki istenmeyen turuncu ve sarı tonları silmeye yarayan yumuşak bir şampuandır. Haftada 1 kullanılması tavsiye edilir..

Radical Macadamia Yağ Özlu Tuzsuz Şampuan (1000ml)

33,90 TL
Boyalı ve yıpranmış saçlar için onarıcı ve renk koruyucu TUZ VE PARABEN İÇERMEYEN şampuan..

Radical Sarmaşık Özlü Tuzsuz Şampuan (1000ml)

33,90 TL
Tüm saç tipleri için hızlı uzama ve nemlendirme sağlayan TUZSUZ VE PARABENSİZ şampuan..

Sp Men Maxximum Şampuan (1000ml)

129,00 TL
Dökülme engelleyici şampuan. Saçların güçlenmesine yardımcı olur. Baş derisinin sağlığını korur..

Sp Men Refresh Şampuan (1000ml)

129,00 TL
Erkekler için özel üretilmiş canlandırıcı şampuan. Ekstre nem yükleyerek derinlemesine temizler ve saçın direncini arttırır..

Sp Sensitive Şampuan (1000ml)

129,00 TL
Erkekler için özel tasarlanmış hassas baş derisi şampuanı. Baş derisini rahatlatır nemlendirir ve kaşıntıları giderir..

Sp System Prof. Hydrate Nem Şampuanı (1000ml)

200,00 TL 160,00 TL
Kuru yıpranmış saçlar için nemlendiricili şampuan..

Sp System Prof. Hydrate Nem Şampuanı (250ml)

109,00 TL 74,00 TL
Kuru saçlar için nemlendiricili bakım şampuanı..

Sp System Prof. Repair Onarıcı Şampuan (1000ml)

185,00 TL 160,00 TL
Yıpranmış saçlar için onarıcı ve yapılandırıcı şampuan..

Sp System Prof. Repair Onarıcı Şampuan (250ml)

109,00 TL 74,00 TL
Yıpranmış saçlar için onarıcı bakım şampuanı..

Wella Brilliance ince Telli Saçlar için Şampuan (1000ml)

150,00 TL 120,00 TL
Brilliance ince telli şampuan boyalı olan saçın parlaklığını arttırarak pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlayan pırlanta tozu içeren şampuan ..

Wella Brilliance Kalın Telli Saçlar için Şampuan (1000ml)

150,00 TL 120,00 TL
Kalın telli saçların parlaklığını artırarak pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlayan pırlanta tozu içeren renk koruyucu şampuan..

Wella Element Sulfat Free Tuzsuz Şampuan (1000ml)

206,00 TL 166,00 TL
Bu onarıcı şampuan kuru kırılmaya yatkın olan saçların nemini yeniler ve yıpranmaya karşı korur. TUZ VE PARABEN İÇERMEZ..

Wella Enrich ince Telli Saçlar için (1000ml)

150,00 TL 120,00 TL
İnce telli saçlar için nemlendirici şampuan..

Wella Sp Luxeoil Keratin Şampuan (1000ml)

272,00 TL 225,00 TL
Yararları Saçı yeniden yapılandırarak koruyan yeni keratin şampuanı, saçlarınızı derinlemesine temizler. İçeriğindeki özler saçınıza yeni bir doku kazandırır. Hafif formülü saçınızın içlerine kadar nüfuz ederek yağı ve kiri derinlemesine temizler. İçeriğindeki keratin saçlarınızı korurken aynı zamanda saçlarınıza doğal bir parlaklık verir. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan formülün içeriğinde Keratin'in yanı sıra Argan, jojoba ve badem yağı özleri bulunur. İlk kullanımdan itibaren saçlarınızı ağırlaştırmadan onarır. Saçlarınızda uzun süren bir nemlendirme ve ferahlama etkisi yaratır. Koruyucu bir kalkan gibi saçlarınızı zararlı dış etkenlere karışı korur. İyileştirici etkisi saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlar, matlık ve parlaklığı dengede tutar. Saçtaki elektriklenmeleri ve kabarmaları kontrol altına alır. Saçlarınız dokunulası esnek, pürüzsüz ve yumuşacık olur. Günlük kullanım için uygundur..