kozmetikkapinda.com Soft Kozmetik bünyesinde faaliyet gösteren interaktif bir alışveriş platformu olup. 2013 yılından kurulduğu günden bugüne kadar Kozmetik ve Kuaför Market sektöründe kaliteli hizmet vermektedir

Yetmişten fazla farklı firmayla çalışmakta olan Soft Kozmetik, ayrıca  kozmetikkapinda.com sanal mağazası ile online satış platformunda da faaliyet göstermektedir. Piyasa koşullarını ve müşteri beklentilerini kendine referans alarak, profesyonel bir ekiple işinin en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır.

Sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren Soft Kozmetik, kendine has tarzı ve çizgisiyle, kaliteli ürün ve hizmeti en iyi şekilde sunarak müşterisine katma değer yaratan, kurum kültürünün getirmiş olduğu dürüstlük, güvenilirlik, esneklik ve insanlara olan saygıdan ödün vermeyerek imajını korumaktadır.

Güzellik ve sağlık için yapılan yenilikler insanlara mutluluk verir. Bunu biliyoruz ve sizi aradığınız tüm kişisel bakım ve sağlık ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında aradığınız her şeyi uygun fiyata bulmanız kozmetikkapinda.com ile mümkün. %100 orijinal, en seçkin markaların binlerce ürününe kozmetikkapinda.com ile ulaşabilir, siz de yenilenebilirsiniz.

kozmetikkapinda.com ile ihtiyacınız olan ürünü, en uygun fiyata alın!

Bizi tercih etmeniz için çok nedenimiz var.

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz, vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz cilt bakım ürünü ya da yeni çıkan bir ruja zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ve Telefonunuzdan ulaşabilseniz ve kısa süre içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Soft Kozmetik; kişisel bakım ve sağlık sektöründe uzun yıllardır perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir. kozmetikkapinda.com online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.